Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680599 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
o pewnie zalezy tez gdzie sie mieszka.
ja na moim osiedlu domkowym nie mam wyboru poza neo. tzn, praktycznie nie mam wyboru. bo w chuj droga dsl, posrednictwo innych firm dzierzawiacych lacza tepsy (przerabialem multimo - nie chce mi sie opowiadac calej historii, ale jest zdecydowanie bardziej przejebane, niz neo - w wielkim skrocie: gts energis nie mial wlasnych laczy, tylko lecial po kablach tpsa i jak sie zepsulo, to multimo twierdzilo, ze tpsa walila w chuja, a tpsa, ze multimo - i zgodnie z warunkami przewybitnie dymajacej tlustym kutasem w prosto w dupe umowy nic nie moglismy zrobic, jak tylko zaczekac pare miechow(!) do konca umowy i ja zerwac - wychodzilo taniej, niz placic kary za przedwczesne zerwanie, a udowodnic im, ze to oni wala w CH nie moglismy, z reszta koszta procesowania tez bylyby drozsze i dlugotrwalsze), jakas lipna lokalna siec po wifi, jakies satelity pokroju tooway, czy tez przez sieci komorkowe pokroju iplus - to nie jest zaden wybor.
a sama neo jest o tyle chujowa, ze jest w chuj droga, rzadko kiedy rozpedza sie do chocby polowy deklarowanej predkosci, oraz jak tylko pogoda sie troche psuje (zwlaszcza w zime!) to net co chwila pada tak na pare minut nawet kilka razy w ciagu jednej godziny, gdzie jedynym ratunkiem jest reset routera...
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2010, 20:17:20 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: