Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680640 razy)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Hehe, Didejek, ja mam linię założoną 29 października tego roku, a neostrady dalej nie mam. Przez ponad miesiąc miesiąc próbowałem wytłumaczyć tepsie, że linia znajduje się w Rzeszowie na konkretnej ulicy, a nie na Słocina działka jak mieli w systemach(Słocina została włączona do Rzeszowa w styczniu 2006). Oczywiście rachunki przychodziły na poprawny adres. Moje zamówienia były anulowane z powodu "braku warunków technicznych - podany adres nie istnieje". W trakcie użerania się z tepsą dostałem 3 umowy i jeden modem - nieliczne z zamówień, które zdążyły wyjść przed anulowaniem. Około 25 listopada zapaliło się światełko w tunelu, bo wreszcie adres przyłącza został zmieniony w jednym systemie, jednak dalej zamówienia były anulowane z powodu "braku warunków technicznych - podany adres nie istnieje". I wtedy okazało się, że w drugim systemie wciąż figurował adres "Słocina działka". No kurwa mać... W sobotę przyłączyli mi wreszcie linię ADSL, a kurier ma się pojawić w środę z umową.