Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2526153 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3975 09 Gru, 2010, 19:21:20 »
ogolnie to pomimo marzeniowego fetyszu miliona galek i niezaleznej uberkontroli w ukrecaniu czego sie na na piecu z mozliwoscia szybcieko przelaczania sie miedzy kazda mozliwoscia dzieki porownywalna z iloscia galek iloscia przelacznikow na footswitchu :P doszedlem do wniosku, ze skoro mnie nie stac na chujwieco, to najsensowniejszym dla mnie wyjsciem jest w przyszlosci inwestycja w ktorys z powyzszych + ew kombinowanie z paczkami i dopalkami.

Też tak kiedyś miałem... a teraz im starszym dziadem jestem tym bardziej sobie cenię prostotę... vol, gain, eq i wsio... :D
moze to i naturalna kolej rzeczy przychodzaca z doswiadczeniem i umiejetnoscia wykorzystania sprzetu :P po psortu nie do konca wyobrazam sobie, ze co mi z tego, ze np ze zwmaka XYZ moge wyciagnac miljart czszysta czszycsiesci czszy i jeszcze włosjem brzmien, skoro poza studiem - bez przerywania gry po to, aby pokrecic galami - i tak nie bede mogl z nich skorzystac... no ale moze to kwestia ogarniecia sie ze scena i tym, co sie ma i wykorzystania max mozliwosci przy uzyciu minimum skomplikowania technicznego urzadzenia - bardziej opierajac sie o wlasna technike :P tylko to mi sie kloci z moim...punkrockowym, powiedzmy :D poziomem gry :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: