Autor Wątek: Hiwatt Hi-Gain  (Przeczytany 8704 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Hiwatt Hi-Gain
« 30 Paź, 2010, 11:50:23 »
No to ograliśmy, w Music Factory w Pozen.

Higain jest w pyte. Ma idealnie zajebistą korekcję, każda gałeczka ma zakres który naprawdę robi różnicę, w Marshallach skuteczność EQ jest słabiuchna, a tu potężna. Ma zajebiście angielski czysty, który pewnie nie ma startu do Wróblowego Customa, ale i tak jest genialny. Ma zajebisty krancz, raczej sztywny ale nasycony jak stopięćdziesiąt. No i ma miażdzący przester. Zajebisty materiał do dopalania, otwarty, przejrzysty, i totalnie zasrany harmonicznymi. Co prawda ten HiGain to nie jest Mesa DR, ale jak ktoś lubi Orange i inne takie tematy, to właśnie w tym kierunku - nasycenie, selektywność, generalnie bomba. Marshall Plexi albo JMP mają więcej bluesa niż rocknrolla, a ten jest takim nasterydowanym The Who. Wzmak jest generalnie z jednej strony butikowy i vintagowy, a z drugiej da się go normalnie używać jako pieca do napierdalańska. A ponadto pięćdziesięciowatów ka jest zupełnie normalna głośnościowo i po rozkręceniu na 3/4 nie zdmuchnęło mnie sprzed paki, a dało się ślicznie nasycić. Jeśli 100W jest równie ciche, to jestem jeszcze bardziej nastawiony pozytywnie.

Wszystko co stwierdziłem, stwierdziłem po ogrywaniu sobie w sklepie ale na normalnej głośności, także takie rzeczy jak "ciekawe jak to siedzi w miksie z kapelą" to jeszcze czarna magia ;)

Ogrywaliśmy angielską wersję na pace Egnatera (Vintage 30).
Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
49 Odpowiedzi
17193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 15:53:44
wysłana przez Testorrob
38 Odpowiedzi
12614 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2011, 15:16:14
wysłana przez Page_Hamilton
7 Odpowiedzi
2194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2013, 22:41:46
wysłana przez Zbir
15 Odpowiedzi
2667 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2016, 02:10:49
wysłana przez Johnny
2 Odpowiedzi
1395 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2017, 20:08:12
wysłana przez matisq