Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2513065 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #3525 23 Paź, 2010, 10:50:24 »
Hehe, ale o to idzie w Cadillacu, że jest hybrydą - w tym wypadku MLa (patrz Dimebag, bo chyba on jest najznańszym [ ;) ] userem) z tyłem przerobionym na modłę "zwykłej" gity. A że wyszło coś pokroju LP-odobnego? Chyba faktycznie takie miało być, bo np. konstrukcyjnie gryf nie jest łączony na 19tym progu jak w MLu, ale na 17tym jak w LP. Wkurwia mnie to troszkę jak sobie ogrywam (idę dziś do Malko, tam wisi kilka amberów) i chcę zejść do ostatnich progów, ale przynajmniej mam racjonalny powód żeby nie rezygnować z SG jako głównej gity :devil:

Tak czy siak - sprawa w toku ;)

PS. A co do główki - to tradycyjny Dean, więc nie ma co narzekać. To tak jakby pluć się na to że Fender, MM czy Ibanol (no, u nich już jest nieco lepiej) dają (prawie) wszędzie taką samą, chociaż lekko licząc w 1 na 3 przypadków średnio to wygląda :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.