Autor Wątek: BASH STUDIO HEAD  (Przeczytany 137339 razy)

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Odp: BASH STUDIO HEAD
« Odpowiedź #425 17 Paź, 2010, 11:05:24 »
Wczoraj Szymon przywiózł do Mondo bohatera tego tematu, wpięliśmy go do paczki 2x12 NB na Eminence V12 i Celku G12T-75, odkręciliśmy master volume na połowę (tak, to cudo potrafi takie rzeczy, że odkręcasz głośność na połowę w bloku :o) i poznęcaliśmy się nad headem ;). Najpierw Mondo i jego MM JP na Bareknucklach i dzikie dysonanse, które powodowało coraz szybsze i bardziej nerwowe łuskanie pistacji, ale po kolei. Kanał czysty + piezo w MM to po prostu bajka, można by uderzać w kółko jeden akord i przenieść się w jakieś lepsze miejsce. Jak nie jestem fanem czystego, to podobał mi się tutaj zdecydowanie bardziej niż w ogrywanej później Mesie Caliber .50+ (ok, to akurat żaden komplement, bo clean w tej mesie to jest jeszcze gorszy niż w 5150) i nieco bardziej niż w ogrywanym uprzednio przez Mondo ENGLu Blackmore. Dalej kanał nieczysty - Mondo lubi, jak nie ma góry więc początkowo myślałem, że head się zepsuł w podróży ;). Niemniej nawet na takiej bułce w drop G (dobrze mówię?) było selektywnie, zadziornie i po prostu fajnie :). Na osobne zdanie zasługuje odpalenie kanału nieczystego z przetwornikiem piezo - uzyskaliśmy miły dla ucha fuzz, aż się nam wszystkim uśmiechy rozszerzyły do niebotycznych szerokości ;). Potem poszedłem do sklepu, wracam a tu Szymon wziął moje wiosło (Langowski baryton z pickupami PRSa) i łoi jakiś thrash, natomiast brzmi to jakoś zupełnie inaczej niż w rękach poprzedniego ogrywającego ;). Duży plus za spory zakres eq. Na koniec pograłem ja i powiem krótko - bardzo mi się ten head spodobał. Jest bardzo uniwersalny, fajna jest osobna korekcja dla obydwu kanałów, świetnie brzmi na rozłączonych cewkach w pickupach, a na uśmiechu Mariana master ov puppetz brzmi godnie ;). Szymon, koniecznie przygotuj naklejki na pudełko "Master ov puppetz ready. James Hetfield" :D. A poważnie, bardzo mnie ten test zachęcił do zakupu i poważnie to rozważam. Bardzo lubię taki charakter brzmienia, bardzo podobało mi się działanie eq i brzmienie nieczyste na rozłączonych cewkach. Ani w Englu, ani w Mesie niczego takiego nie uświadczyłem. Gratuluję produktu i dzięki za udostępnienie do ogrania :). A, no i trzeba pamiętać że to pięknie wykonany wzmacniacz lampowy o dużych możliwościach za 1750. Złotych.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
5932 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2012, 22:50:14
wysłana przez SolarisP
18 Odpowiedzi
7286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2011, 00:17:28
wysłana przez zerotolerance
9 Odpowiedzi
5598 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2011, 08:25:10
wysłana przez Zomballo
6 Odpowiedzi
3347 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2011, 20:00:00
wysłana przez mati304
12 Odpowiedzi
5955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2012, 12:38:10
wysłana przez Elites