Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680119 razy)

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Ja również miałem przygodę z pająkiem (akurat w robocie) gdy pracowałem w "zakładzie przetwórstwa mięsnego". Miał tak z 6-7 cm średnicy. Nawiązując do tematu: WKURWIA mnie PLUS gsm, gdzie to chuje swego czasu (w lipcu) zadzwonili z propozycją zmiany taryfy itp itd po czym jak polazłem do salonu pogadać o taryfach i telefonach
(konkretnie chciałem, żeby mi dali nokie 5530 ale niestety nie było w salonie (była w odległym o 12 metrów euro rtv...) i całe szczęście że jej nie było, ale mniejsza...). Facet zapytał się jaki telefon chcę i po podaniu moich preferencji stwierdził, że gdzieś tak w połowie sierpnia powinny się pojawić nowe telefony w ofercie (w tym SE Xperia x10 mini pro, na który napaliłem się jak jeszcze mniejsze dziecko niż jestem) - I CO? I KURWA KONIEC WRZEŚNIA I NIC NOWEGO!!

Wiem, że to debilny i niskolotny powód do wkurwienia, ale innego nie mam (tzn mam, ale jestem trzeźwy)