Ostatnie wiadomości

Strony: « 1 ... 8 9 [10]
91
Muzyka / Odp: Premiery 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wuj Bat dnia 08 Maj, 2024, 23:45:25 »
Troszeczku instrumentalnego onazizmu:

93
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gizmi7 dnia 08 Maj, 2024, 20:28:38 »
A potem po przeprowadzce masz miejsca jeszcze mniej niż w poprzedniej klitce i po zapełnieniu wolnych przestrzeni na ścianach wieszakami, przewracaniu się o jeden kejs, nadal musisz 4 gitary wywieźć do domu rodzinnego

Spoiler
94
Gitary 7-strunowe / Odp: Nowości 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gizmi7 dnia 08 Maj, 2024, 20:26:30 »
Może jacyś fani tele/stratocasterów, tylko tutaj zamiast przekrzywić przetwornik, tutaj przekrzywili mostek :v
95
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Skibodeptak dnia 08 Maj, 2024, 19:54:37 »
Tak - to tak dokładnie działa ;-)
96
Muzyka / Odp: Premiery 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez theremin dnia 08 Maj, 2024, 19:29:15 »
97
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mat dnia 08 Maj, 2024, 15:06:48 »
Chciałem sobie kupić białego Jacka SLS który wisiał na OLX za 3,5 tyś a tu cyk - cena wróciła do 5 tyś.
Może i dobrze bo po co mi kolejna gitara ;-)
Nie poddawaj się. Wiesz ile gitar potrzebuje gitarzysta?
Spoiler
98
Off topic / Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rot dnia 08 Maj, 2024, 13:40:04 »
Schecter, którego parę lat temu kupiłem używanego za równe 2,500 obecnie w tej samej specyfikacji na Reverb chodzi między 4-5,000.
 
99
Off topic / Odp: Wypożyczenia samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pronounce dnia 08 Maj, 2024, 10:42:21 »
Ostatecznie padło na Panka.
Bezproblemowo, dobra obsługa itd.

Zabuliłem co prawda za zwrot auta w innym mieście ale to dotyczy każdej wypożyczalni.
100
Gitary 7-strunowe / Odp: Nowości 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dale Cooper dnia 08 Maj, 2024, 10:28:00 »
Są inne wyjaśnienia ;). Najpierw ludzie chcieli multiskali, ale nie było pikapów w tej wersji, a klient chciał dokładnie dany model, bo na nim całe życie gra, albo ta wersja była za droga lub niemożliwa do wykonania nawet jako custom. Potem dochodzi robienie od nowa rysunków w AutoCADzie do CNC albo szablonów do wycinania i nawiercania. Plus jeszcze jeden czy drugi lutnik w firmie powie, że on się z tym pierdzielił nie będzie, że to się nie da, albo da - ale będzie dla klienta za drogo i/albo za długo to wszystko poprzerabiać, albo że coś się jeszcze w trakcie spierdzieli i nie będzie zgadzało w osi i w ogóle w 3D... Wszystko to słyszałem i widziałem 😉.
Zresztą ten Mayo ze zdjęcia to chyba już jakiś stary egzemplarz.

Jak to czytam, to oczyma duszy mojej widzę firmę, która 10 lat temu za montaż ET chciała ponad 1000 zł i podobno była to tak skomplikowana czynność, że o ja cię pier*ole :X
Strony: « 1 ... 8 9 [10]