Ostatnie wiadomości

Strony: « 1 2 [3] 4 5 ... 10 »
21
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mat dnia 15 Maj, 2024, 01:55:20 »
Cały oddział firmy zostaje zlikwidowany a właściwie przeniesiony za granicę.
200 osób do wywalenia w tym ja.

Z plusów - mnie zostawiają jeszcze na ponad rok, więc nie jest źle. Oferują też jeszcze niezły bonus retencyjny żebym został i nauczył Marokańczyków jak wykonywać moją pracę.
Z minusów - jak przenosili to do nas lata temu, to orygialnemu zespołowi znaleźli powód żeby nie wypłacić całości.

Idę się dziś najebać chyba.
Witaj w klubie. U mnie firma sie zawija, bo generalnie nie pyklo. Zostaje moze 10-15%, a reszta na sprzedaz/do zamkniecia. Plusem jest to, ze proces sprzedazy i zamykania potrwa dlugo, a obsluge IT ktos musi robic. Minusem jest to, ze tak na prawde chuja wiadomo, czy faktycznie bedzie robota tak dlugo, jak mowia, ze bedzie.

Ale nie ma co sie martwic, nie ta robota, to inna. A jak sie mocno martwisz, to zacznij szukac roboty juz dzisiaj.
22
Muzyka / Odp: Premiery 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wuj Bat dnia 14 Maj, 2024, 23:52:42 »
Serio tym razem dałem Tobie szansę :headbang:
23
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nikt dnia 14 Maj, 2024, 21:25:08 »
Człowiek może się czasami cieszyć że nie mieszka w kraju wysokoniedorozwinię tym


SACRAMENTO, Calif. — Greg Gross, a Northern California man who was  paralyzed after he was arrested, handcuffed, and then slammed to the ground, won a $20 million settlement earlier this month against multiple defendants.  It is one of the largest police brutality settlements in the state’s history, according to officials.

The 65-year-old Army veteran who lives in Yuba City, sued the police department in 2022 after police officers used “pain compliance” techniques and expressed disbelief when he repeatedly cried out, “I can’t feel my legs.”  Police officers also dismissed Gross when he said, “I can’t breathe,” while being held facedown on the lawn outside a hospital, video released by Gross’s lawyers shows.

The lawsuit alleged that former Yuba City Police Officer Joshua Jackson was responsible for breaking Gross's neck, leaving him paralyzed after he slammed him to the ground during the traffic stop. It also names fellow officers Scott Hansen and Nathan Livingston, and Yuba City. The lawsuit alleges Hansen assisted in Jackson's repeated brutality and that Livingston failed to intervene. 

Yuba City's portion of this settlement amounts to around $17 million while the remaining $3 million will be paid out by other defendants in the lawsuit, including Jackson. However, the city is largely self-insured for these types of liabilities.
24
Gitary 7-strunowe / Odp: [NGD] Black Mamba 2.0
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Edlin dnia 14 Maj, 2024, 17:56:43 »
Do prawdziwej perfekcji brakuje tylko "krzywych progów" :)
25
Off topic / Odp: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rot dnia 14 Maj, 2024, 17:32:22 »
Cały oddział firmy zostaje zlikwidowany a właściwie przeniesiony za granicę.
200 osób do wywalenia w tym ja.

Z plusów - mnie zostawiają jeszcze na ponad rok, więc nie jest źle. Oferują też jeszcze niezły bonus retencyjny żebym został i nauczył Marokańczyków jak wykonywać moją pracę.
Z minusów - jak przenosili to do nas lata temu, to orygialnemu zespołowi znaleźli powód żeby nie wypłacić całości.

Idę się dziś najebać chyba.
26
Muzyka / Odp: Premiery 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez theremin dnia 14 Maj, 2024, 15:00:37 »
27
Off topic / Odp: Wypożyczenia samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pronounce dnia 14 Maj, 2024, 14:14:00 »
I jak z tym Pankiem poszlo? Wszystko git po oddaniu? Jakie ubezpieczenie brales? Wychodzi na to, ze bede bral samochod w Krakowie, jak nigdy. Troche slabiej jest z tymi firmami a przynajmniej Panek ma dobrze zrobiona strone. Troche dziady duzo kasuja za ubezpieczenie (dokladnie tyle, ile za wynajem).

Chyba wszystko ok, nic nie piszą ;) Za jakiś tydzień powinienem dostać zwrot kaucji 150 zł, tyle wyniosła.
Miałem to najwyższe ubezpieczenie. U mnie za zwrot w innym mieście zabuliłem prawie 1/3 ogólnej ceny, bez tego byłoby duuużo taniej.
28
Software / Odp: VST i inne takie - duzy zbior, wszystko w jednym miejscu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek1b dnia 14 Maj, 2024, 14:13:07 »
Bogren przechodzi sam siebie :)
Myślalem że to jakiś żart ale nie  :o
Trivium Ampknob Bundle plugins
29
Muzyka / Odp: Utwór dnia - jeden na dobę (podpisujcie linki)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez theremin dnia 14 Maj, 2024, 09:32:27 »
30
Software / Odp: VST i inne takie - duzy zbior, wszystko w jednym miejscu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filun dnia 14 Maj, 2024, 09:01:40 »
Chyba wszystkie wtyki od tego goscia sa spoko. Sa w tym jakies presety?

Tak w ogole to bardzo mnie jara ostatnio idea miksowania na konsoli i ogolnie hardware. A przynajmniej w opcji hybrydowej. Nie mam na razie funduszy na faktyczny hardware (a kontrolery cyfrowe mi sie nie podobaja ale nie uzywalem, to nie wiem. Slabo to dziala jak widze na YT) wiec czanelstripy sa kuszaca opcja biednego muzykanta.

Presetów nie ma, ale same wtyki są na tyle proste i intuicyjne że w zasadzie kręcą się same.
Strony: « 1 2 [3] 4 5 ... 10 »