91
Off topic / Odp: Podłączanie starych niemieckich głośników do “współczesnego” sprzętu - konwerter
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lechu_ dnia 11 Maj, 2026, 08:35:14 »Jeśli masz dostęp do lutownicy to nic prostszego jak kupno u tego jednego sprzedawcy i zlutowanie
gniazdo :
https://allegro.pl/produkt/gniazdo-glosnikowe-din2-2pin-skrecane-na-kabel-3006-b36eca3f-8d4e-4a1d-905d-6635a17b5c41?offerId=15306139594
RCA :
https://allegro.pl/produkt/kabel-cabletech-kpo2610-1-2-2x-rca-cinch-2x-rca-cinch-1-2-m-3c9c3451-b1b7-4b1b-b4c2-3cf9a64262d6?offerId=11158243967
gniazdo :
https://allegro.pl/produkt/gniazdo-glosnikowe-din2-2pin-skrecane-na-kabel-3006-b36eca3f-8d4e-4a1d-905d-6635a17b5c41?offerId=15306139594
RCA :
https://allegro.pl/produkt/kabel-cabletech-kpo2610-1-2-2x-rca-cinch-2x-rca-cinch-1-2-m-3c9c3451-b1b7-4b1b-b4c2-3cf9a64262d6?offerId=11158243967
Ostatnie wiadomości
