91
Gitary 8-strunowe / Odp: Solar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bandit112 dnia 08 Maj, 2026, 19:22:49 »Ja miałem A1.8, fajny i całkiem dobrze wykonany, ale z perspektywy czasu - nudny xd
Czemu nudny?
Ot ciorny superstrat z ET. Musisz brać poprawkę na to, że mój gust gitarowy jest trochę skrzywiony. Mi po prostu nie robił. Jako eksperyment był spoko, przynajmniej wiem teraz czego nie lubię xd
No też fakt, mój ciorny Ibanez z widocznymi słojami też wygląda tak samo. Jeszcze zapomnę, że mam nową gitarę.
Ostatnie wiadomości

), gram malo i przynajmniej jak znajde w sobie iskre na te 10 min to nie spedzam polowy tego czasu na strojeniu. Ale rozumiem jak ktos lubi na szybko pozmieniac sobie strojenie albo nie trzyma sie jednej grubosci strun to jest wiecej zachodu
Przyszedł czas, żeby wrócić do grania i w końcu kupić drugiego elektryka