Forum Sevenstring.pl

Gitary barytonowe i inne => Gitary barytonowe i inne => Wątek zaczęty przez: DIASPORA w 28 Lip, 2021, 14:18:53

Tytuł: Ibanez RGIB6, Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie
Wiadomość wysłana przez: DIASPORA w 28 Lip, 2021, 14:18:53
Cześć mam pytanko poszukuje ibanez rgib6 i mam wrażenie że ten model to jakiś "biały kruk" Przegladnalem reverb, ebay, nie mówiąc o naszych popularnych stronach. Nie omieszkałem również rzucić wici na zagranicznych forach. NIE MA! Zresztą podobnie jak Ibek MMM1. Może ktoś ma znajomego lub kolegę kolegi co chętnie by się pozbył w/w. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Ibanez RGIB6, Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie
Wiadomość wysłana przez: Orange w 28 Lip, 2021, 16:43:09
Muszok akurat jest na olx
Tytuł: Odp: Ibanez RGIB6, Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie
Wiadomość wysłana przez: DIASPORA w 28 Lip, 2021, 18:30:12
Tak, tylko po nieodwracalnych modach a mi chodzi o oryginal lub z możliwością powrotu do pierwotnej postaci. Ta z OLX jest po malowaniu topu co kompletnie mi nie robi.
Tytuł: Odp: Ibanez RGIB6, Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie
Wiadomość wysłana przez: Orange w 29 Lip, 2021, 10:54:32
Absolutnie zupełnie odwracalne, ale cena troche nie teges. Ale koniecznie musza byc te 2 czy jakeis inne barytony tez podejda?
Tytuł: Odp: Ibanez RGIB6, Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie
Wiadomość wysłana przez: DIASPORA w 30 Lip, 2021, 10:29:05
warunkiem gity jest 28" i więcej. Do łojenia gruzu