Inne => Off topic => Wątek zaczęty przez: gizmi7 w 04 Gru, 2017, 11:40:34
Tytuł: Sprowadzanie gitar z Japonii
Wiadomość wysłana przez: gizmi7 w 04 Gru, 2017, 11:40:34
Znajomy, który wisi mi przysługę siedzi do końca stycznia w Japonii i umówiłem się z nim, że przez niego sprowadzę sobie stamtąd jakąś japońską gitarkę czy innego gitarowego grata, który tam kosztuje relatywnie mniej niż u nas. Czy ktoś mógłby mi polecić, gdzie szukać wioseł, czym wysyłać - ile powinienem odliczyć na cło i tak dalej? W zamian mogę postawić piwo lub kilka, jak ktoś będzie w Toruniu albo ja będę w jego mieście.
Tytuł: Odp: Sprowadzanie gitar z Japonii
Wiadomość wysłana przez: nikt w 04 Gru, 2017, 12:13:15
digimart.net
wyszukiwarka z większości dobrych sklepów w jednym miejscu. Cło 3,7% + VAT.
większość używek z Japonii jest mocno pordzewiała. Dobrze sprawdzaj foty przed zakupem.
Tytuł: Odp: Sprowadzanie gitar z Japonii
Wiadomość wysłana przez: Zomballo w 04 Gru, 2017, 12:37:38
Morskie powietrze, Fukushima itp. Ja nic tam nie kupowałem ale poszukaj na forum bo już był taki temat. :)
Tytuł: Odp: Sprowadzanie gitar z Japonii
Wiadomość wysłana przez: gizmi7 w 05 Gru, 2017, 15:50:59
@gizmi7 (http://forum.sevenstring.pl/index.php?action=profile;u=2720) matke oszukasz, dziewczyne oszukasz ale siebie nie oszukuj... :D
Made my day XDDD
Tytuł: Odp: Sprowadzanie gitar z Japonii
Wiadomość wysłana przez: sify11 w 10 Gru, 2017, 10:42:23
potwierdzam co nikt pisze. kupilem LP z JP i sporo musialem doinwestowac zanim byla grywalna + vat i cło sporo do ceny dodają. (inna sprawa, ze by byla najlepsza gitara jaką mialem :D)