Pomyśl nad połączeniem Man-O-War i Governorów, mi taki zestaw zajebiście siedział. Którego producenta nie wybierzesz, będzie dobrze. Hesu chyba wyjdzie Cię najdrożej, 412 od Buzzaro już nie cieszy się tak świetną opinią jak 212, Noisy i MG to po prostu dobre kolumny (sam mam NoisyBoxa i polecam szczerze) ;)
Pytanie czy na pewno potrzebujesz 4x12 i czy celujesz w używki/nówki?
za 2500 kupisz nową 412 polskiego producenta i będziesz jebał się z odsprzedażą na której dużo stracisz. Za troche więcej kupisz używaną Mesę, VHT czy Engla (a orange'a za 2500 kupisz spokojnie) i puścisz go za tyle za ile kupiłeś.Wyjebie dużo więcej kasy a i tak się będe jabał z odsprzedażą Mesy,VHT, czy Engla, przechodziłem już przez to, wiem jak jest, sprawdź na aledrogo ile czasu ktoś próbuje sprzedać wyżej wspomniane paczki i kupa ;) poza tym chcę kupić paczke nie po to żeby ją zaraz sprzedać
Ja mam na sprzedanie paczkę która ładnie się dogaduje z Fendmessem :), jak by co to priv.tylko ja szukam czegoś na eminence man o war ;)
Kup sobie pustą paczkę od Davida Labogi, widziałem na grupie na FB, że czasami sprzedaje, a potem wsadź tam sobie Man O Wary.Ja mam na sprzedanie paczkę która ładnie się dogaduje z Fendmessem :), jak by co to priv.tylko ja szukam czegoś na eminence man o war ;)
Najlepiej będzie jak najpierw ograsz i osłuchasz własnym uchem. Kupno paczki "na czuja" rzadko procentuje zadowoleniem.+miljart.
najbardziej się skłaniam ku prostej 412 od MG na Man-o-war, bądź Wizardach, zobaczę co na ten temat powie Pan Marek ;)Aśś... Posłuchaj tutaj i powiedz, czy na pewno chcesz MoW?? Przeca piszę, że podejrzanie szybko wracają na rynek wtórny - i się nie dziwię:
Governory tak :headbang:, Wizzardy :facepalm: nie.Nie
widziałem te porównanie, ale ma się ni jak co do porównania man-o-war vs governor
po wielu przemyśleniach, obsłuchaniach na youtube i opiniach innych ludzi, zdecydowałem się na prostą pakę 412 na głośnikach: dół eminence man-o-war, góra eminence governorAha, teoretycznie masz w sobie przekonanie, że będzie dobrze. Mógłbym zapytać: "kiedy radzę Tobie 4x Wizard, bo słyszałem w praktyce i urwało mi dupę + krawat, to na chuj ciśniesz 2x MoW + 2x Gov, a potem będziesz ciamkał, że Ci brakuje górki środkowego środka?" ;)
Jak dla mnie to w ogóle kosmiczne rozwiązanie. Nie lepiej rozmieścić głośniki "na krzyż"?
po wielu przemyśleniach, obsłuchaniach na youtube i opiniach innych ludzi, zdecydowałem się na prostą pakę 412 na głośnikach: dół eminence man-o-war, góra eminence governor