Forum Sevenstring.pl
Wzmacniacze i akcesoria => Wzmacniacze i kolumny => Wątek zaczęty przez: Orzech w 28 Paź, 2013, 12:48:38
-
Heja,
wystawiłem ostatnio na sprzedaż mój head Engl Special Edition ale tak sobie mysle... Moze nie podoba mi sie po prostu brzmienie paki? Obecnie gram na 412 XL - najwyzszym modelu Randalla i brzmiemie jest dosć zmulone i mało selektywne, mimo że daje czadu :) Zawsze jak słyszę ten czy inny model ENGLa na żywo, jest więcej środka i ogólnie takiego gruzu, gitarka się wybija. Możecie polecić coś, co mogę ograć?
-
A w grę wchodzą tylko 412 ?
-
Jak do Engla to pewnie paka Engla :D Miałem Pro 4x12 na V30 bez oversizeu i to całkiem spoko paczka, powiedział bym, że neutralna. Nie polecam z kolei tej z oversizem, bo może być to samo co z paką Randalla. Jeżeli chcesz fajne 4x12 to weź ode mnie Fryette Deliverance :D Pomijając kryptoreklamę to ta paczka grała z każdym wzmakiem jaki do niej podpiąłem. Nie wiem co w niej siedzi i jak jest zrobiona, ale gada. Jeżeli masz więcej gotówki niż rozumu to polecam paczki Bognera, obojętnie czy to Ubercab czy "standardowe" paczki. Wszystkie te paczki miałem (lub dalej mam) i w sumie mogę chyba polecić z czystym sumieniem. Wielu ludzi gra na Englach na paczkach Mesy, ale mi one jakoś nie za mocno siedzą. W tym przypadku podobnie jak i w przypadku Engla polecił bym zainteresować się paczką bez oversizeu.
Aha, na Ubercabie i Englu Pro grałem razem z Powerballem. Paczkę Fryette wraz z Powerballem ma Darkened od nas z forum, możesz podpytac go jak mu to gada.
Edit: Przypomniało mi się, że Pivovarit (też z forum) ma Engla SE i paczkę Mesy + paczkę Fryette. Zgadaj do niego, coś Ci podpowie.
-
mi bardzo dobrze grał SE z Ubercabem właśnie
-
Dzięki zerotolerance, ograłem nieco i chyba faktycznie biorę engla pro. nie chce ktoś randalla? ;)