Forum Sevenstring.pl
Muzyka => Twórczość użyszkodników => Wątek zaczęty przez: SWK.LethalInjection w 31 Paź, 2012, 13:12:49
Witam, jestem tutaj nowy a chyba dobrym początkiem będzie pokazanie w jakiej muzyce siedzę i co tworzę ze swoim zespołem. www.facebook.com/lethalinjectionpl (http://www.facebook.com/lethalinjectionpl) :headbang: Pestbaracke Eisenhüttenstadt 20.10.12 - Lethal Injection (http://www.youtube.com/watch?v=WJqQB7pM__Y#ws) :headbang: <- tutaj Live z 1 koncertu w 4 osobowym składzie. Miłego słuchania i komentowania !! Stay Brutal !!
chyba dobrym początkiem będzie pokazanie w jakiej muzyce siedzę i co tworzę ze swoim zespołem. (https://forum.sevenstring.pl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcdn.memegenerator.net%2Finstances%2F400x%2F22789752.jpg&hash=7213af580cb24a4afc8ee9eb9410129c0cb99fa8) Witamy :D
Co to za ryki?! Witamy dwa! Bracia Figo Fagot -Świnki i Damy (http://www.youtube.com/watch?v=YF_Umzq3N9o#ws)
every cares jak potrzeba coś załatwić zrobić zorganizować ;) Albo się szuka konkretnej osoby Słodko!!
Za mało blastów ;) Poza tym ok :) Witamy trzy!
No tak wyszło, że mało Blastów przepraszam :( :P
Słabo dżęci. Witamy! [4]
bo to nie djent ;)
Dlatego jest słabe! :D
Lubię Djent ale nie chciałbym go głównie grać. A gdzieś tam w songu jest typowy Djentowy riff ale nie wiem czy przesłuchałeś chociaż 10 minut.
Jak tego można w ogóle słuchać? Rock to rozumiem ale to już jest przesada ...
:facepalm:
Lubię Djent ale nie chciałbym go głównie grać. A gdzieś tam w songu jest typowy Djentowy riff ale nie wiem czy przesłuchałeś chociaż 10 minut. Oj, toć troluje. Tak na prawdę nienawidzimy tu dżentu, ale go gramy po kryjomu.
staram się być miły ;p
Jak tego można w ogóle słuchać? Rock to rozumiem ale to już jest przesada ... O to, to. Też nie rozumiem, w pełni popieram.Spoiler :D :D :D
Jak tego można w ogóle słuchać? Rock to rozumiem ale to już jest przesada ... O to, to. Też nie rozumiem, w pełni popieram. to co tu tak własciwie robisz...?
Jak to co? Większość tu tylko sprzedaje graty i pierdoli głupoty w offtopie :D
Jak tego można w ogóle słuchać? Rock to rozumiem ale to już jest przesada ... O to, to. Też nie rozumiem, w pełni popieram. to co tu tak własciwie robisz...? Serio, nie wyczułeś sarkazmu?...:D
Nie, musisz nad nim popracować. Gdybyś miał innego nicka to może bym się chociaż go próbował doszukiwać ;)
Nie, musisz nad nim popracować. Gdybyś miał innego nicka to może bym się chociaż go próbował doszukiwać ;) 1.Przepraszam, poprawiem siem ;D 2.Co Ty chcesz od mojego nicka ja się pytam? :D :D :D
Do nicka nic, chodzi o skojarzenia jakie przywidzi (mi) na myśl