Jakoś w zeszłym roku zgrywaliśmy ze znajomym pomysły do wspólnego projektu, szło dobrze tyle, że większość zachowało się na jego kompie, a nam obecnie krucho z czasem więc całość stoi w miejscu. Ten krotki pomysł wrzucilem na neta.
Gitary: gruz: mój PAS-ek z Lepou Lecto + TS808, IR chyba Guitarhack o ile pamietam, czyste: ltd m-100 kumpla z California Sun VST plus jakis freeware'owy delay gdzie ustawił inne czasy na kanał.
Bas: Yamaha RBX z VST onqela do basu i jakies eq dodatkowo (brzmi wg słabo i przesteruje, wiec wybaczcie pierwsze próby)
O perce to szkoda gadać, kumpel szybko coś ustawił co robilo za wiecej niż metronom. Są w całości jakieś zonki, mam inne pomysły na rytm do tego fragmentu. Nie robiłem jakiegokolwiek masteringu tutaj. Gitary nie brzmią mocarnie ale to jest brzmienie w kierunku ktorego zmierzam. Bardzo proszę o jakieś wskazówki co byście poprawili i w jaki sposób mniej więcej.
Wlacz osadzony player soundcloud