Forum Sevenstring.pl
Inne => Off topic => Wątek zaczęty przez: Szneka w 21 Lut, 2012, 20:29:54
-
Czesc
Chce kupic gitare przez allegro ale wg opisu jest niewyregulowana. W życiu floyda nie miałem, chce to zablokować w cholere ale szukam wpierw kogoś kto mógłby mi ją wyregulować pod D na 10-52, ustawić, menzura akcja krzywizna te wszystkie cuda na których kompletnie sie nie znam .
Odstapie 24 dobre piwa, duuza flaszke lub inne napoje ;)
-
Ogarnij jakieś dobre tutoriale np na youtube i sam spróbuj. Tu nie ma żadnej magii. Będziesz miał z tego dużo satysfakcji i skrzynkę bro.
-
Odstapie 24 dobre piwa, duuza flaszke lub inne napoje ;)
Kurwa, już jadę :D
Będę za ok 6 godzin, zależy jak pociągi działają.
-
Napisz maila na adamzelmanski małpa gmail.com - jestem z Poznania i mam gitarę z Floydem kilka ładnych lat, więc co nieco już się naregulowałem ;)
-
Ad ja mam dwie lewe rece do tego, nawet na chinskim ibanezie ze stratopodobnym mostem nie jestem w stanie wyregulować menzury to co dopiero floyda : p chce to miec wyregulowane raz na zawsze, nie bede zmienial rodzaju strun bo od lat gram na tych samych takze spoko
edit: mail poszedl :)