Autor Wątek: Komentarze do ogłoszenia "5x Ibanez Japan! Tylko sztuki ze złotego okresu Ibaneza!"  (Przeczytany 645 razy)

Offline g-zs

• Pr0
  • got beagle?
Powodzenia, będzie potrzebne, żeby sprzedać stockowego 7620 za 4k :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline vastio

• Gaduła
Uprzedziłeś mnie Kolego. Chyba autora poniosło trochę z cenami :)

Offline october

• Gaduła
  • Oct.
Nieładnie komentować cenę,

Spoiler
007

Offline vastio

• Gaduła
Pierwszy lepszy Ibanez rg 550 z allegro 1900 zł a tutaj 3499. Okazja :D

Offline g-zs

• Pr0
  • got beagle?
Nieładnie komentować cenę,

Spoiler

Niby tak, ale to jest zamknięte forum (tzn giełda), więc może lepiej niech kolega dowie się co myśli "rynek" zanim pogalopuje na fejsbuki
B ( o ) ( o ) B S

Offline october

• Gaduła
  • Oct.
Do negocjacji. Więc jakby średnio po połowie wynegocjować to by się kupiło za przeciętne ceny na rynku wtórnym.

Poza tym niektórzy przy sprzedaży czegokolwiek uwzględniają wartosc sentymentalną. Niestety jak to nie gitara Hendrixa to ciężko z zawyzeniem ceny.

Kolega jak sprzeda któraś z tych gitar za założona cenę to szczere gratulacje. Biznes życia :-)

A tak szczerze. Kupiłeś UV  za 7999? Albo RG550 za 3499? Bo ja to drugie miałem nieraz okazję za 350 euro kupić w b dobrym stanie.

Bez hejtu. Po prostu realia są jakie są. A za założone 7999 to tu j customy są sprzedawane. Nawet taniej.

007

Offline gitara

• Użytkownik
Przypominam o nadrzędnej zasadzie forum i prośba o usunięcie komentarzy, które nic nie wnoszą.

Cytat: wrobelsparrow w 19 Lis, 2010, 03:47:02
1. Jeśli ktoś pokazuje swoją gitarę, a Ty piszesz, że fajna, ale za niebieska - jesteś pedałem.
2. Jeśli ktoś pokazuje swoją gitarę, a Ty piszesz, że fajna, ale Twoja jest bardziej niebieska - jesteś pedałem.
3. Jeśli ktoś sprzedaje swoją gitarę, a Ty piszesz, żeby nie kupować, bo ma np. chujowe przystawki - jesteś pedałem.
4. Jeśli ktoś sprzedaje swoją gitarę, a Ty piszesz, że szkoda, że nie sprzedawał jej 28 miesięcy temu - jesteś pedałem.
5. Jeśli ktoś sprzedaje swoją gitarę, a Ty piszesz, że szkoda, że jej nie sprzedaje za cztery lata - jesteś pedałem.

Itd i te, kurwa, pe.

Jeśli ktoś ma dużo tańszych gitar tego typu do kupienia w tym stanie to niech korzysta a w przypadku 3120 niech da mi znać. Ceny jasno wpisane do negocjacji.
Komentarz odnośnie J. Customów a 7620 (które były w tej samej cenie 1299 USD) zostawię bez dalszego komentarza.
Miałem kilka J.Customów przez ostatnie 25 lat więc wiem o czym piszę.

Offline Tarrant

• Użytkownik
Przypominam o nadrzędnej zasadzie forum i prośba o usunięcie komentarzy, które nic nie wnoszą.
Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale czy koledzy komentujący te ceny piszą nieprawdę?

Jeśli piszą prawdę, to te komentarze dużo wnoszą bardzo do tematu, bo mogą uchronić mniej obeznanego w rynku użytkownika, np. mnie, przed znacznym przepłaceniem za sprzęt, który nie jest faktycznie wart pieniędzy, za które został wystawiony.

Ponawiam pytanie; czy osoby komentujące post kłamią pisząc o rynkowych cenach?

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
    • www.BodyModifications.pl
Wydzieliłem z giełdy. Możecie sobie komentować do woli tutaj i proszę nie zaśmiecać użytkownikowi tematu na giełdzie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

• Gaduła
  • Oct.
007

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
To nie jest 7620 tylko 7420. Ale Każda cena powyżej 2500zł to kosmos za 7620
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

• Gruppenführer Wolf
  • Pr0
Cóż, temat po prostu dłużej powisi na giełdzie ;)

Offline sharpi

• Gaduła
  • "graj, nie pierdol" :P
    • Strony www
Jak widze takie ogłoszenia to się zastanawiam czy to kwestia niewiedzy czy wyższa forma oszustwa  :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Zło jak hooj...

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
Towar jest wart tyle ile da klient. Co tu więcej komentować?

Offline dizzit

• Prawie użytkownik
Skoro już taki wątek :)
Ile to jest normalna cena za UV777?
Tak że poniżej tego można traktować już jako "okazja". Pomijając fakt częstotliwości pojawiania się tego wiosła na rynku

Offline Johnny

• Pr0
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Skoro już taki wątek. Czy jeśli mostek był klejony, a w ogłoszeniu nie ma o tym słowa, to jest to oszustwo, czy tylko omijanie prawdy?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

• Pr0
  • It is useless, to resist.
Skoro już taki wątek, to ja rozumiem, że towar jest wart tyle ile da kupiec, ale przez tego typu praktyki będziemy niedługo RG350 czy SGJoty kupować po 4k BO ZŁOTY OKRES, jak będziemy łykać wszystko co będzie chciał wcisnąć sprzedawca. Jestem ogromnym przeciwnikiem narzucania ,,sztywnych" cen na jakieś graty, ale z drugiej strony sami sobie windujemy ceny na graty, które nie są warte nawet jej połowy często gęsto. Zwłaszcza jak nie mówimy tutaj o ultra rare rzeczach.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mwczesniak

• Gaduła
Wiadomo, że znalezienie części z tych gitar w sensownym stanie w Polsce graniczy już z cudem, co nie zmienia faktu, że sprzedawca trochę odpłynął z tymi cenami (np. za wymienianego już w tym wątku RG7620 za 4k na stockowych pickupach). Swoją drogą, to ktoś zorientowany w aktualnych wartościach Ibanezów mógłby mi powiedzieć ile trzeba zapłacić za dobrze utrzymany model UV777?

Offline g-zs

• Pr0
  • got beagle?
Wiadomo, że znalezienie części z tych gitar w sensownym stanie w Polsce graniczy już z cudem, co nie zmienia faktu, że sprzedawca trochę odpłynął z tymi cenami (np. za wymienianego już w tym wątku RG7620 za 4k na stockowych pickupach). Swoją drogą, to ktoś zorientowany w aktualnych wartościach Ibanezów mógłby mi powiedzieć ile trzeba zapłacić za dobrze utrzymany model UV777?

Obecnie nie wiem, ale zazwyczaj chodziły w zakresie 4500-5500
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator
Zależy z którym mostem i neckiem. Te na EdgePro7 zawsze były trochę tańsze.

Offline mwczesniak

• Gaduła

Offline nikt

• Jeń Lebany
  • Administrator

Klikajac reklamy wspierasz serwis.