Autor Wątek: KEMPER PROFILING AMP USERS - porady, pomysły, presety.  (Przeczytany 71206 razy)

Offline terrormuzik

• Zamula nawet jesion
  • Pr0
Może nie opisałem wystarczająco dokładnie co chcę osiągnąć..

Aktualnie podpisam kempera (main output) do końcówki mocy i kolumny 412- używam jej jako odsłuchu podczas nagrywania. Z drugiego wyjścia (monitor output) sygnał leci do interfejsu audio i nagrywam go sobie. Kiedy włączam paczkę (guzik CABINET)- nagrywam faktycznie sygnał z paczką, tak jak bym chciał, ale w odsłuchu (kolumnie 412) mam sygnał z imulsem paczki i realną kolumną. Chciałbym móc tak skonfigurować kempera, żeby w odsłuchu mieć sygnał bez symulacji kolumny, a nagrywać sygnał z nią.

Offline Ghost_of_Cain

• Pr0
Może nie opisałem wystarczająco dokładnie co chcę osiągnąć..

Aktualnie podpisam kempera (main output) do końcówki mocy i kolumny 412- używam jej jako odsłuchu podczas nagrywania. Z drugiego wyjścia (monitor output) sygnał leci do interfejsu audio i nagrywam go sobie. Kiedy włączam paczkę (guzik CABINET)- nagrywam faktycznie sygnał z paczką, tak jak bym chciał, ale w odsłuchu (kolumnie 412) mam sygnał z imulsem paczki i realną kolumną. Chciałbym móc tak skonfigurować kempera, żeby w odsłuchu mieć sygnał bez symulacji kolumny, a nagrywać sygnał z nią.

Nadal nie widzę problemu, ponieważ guzik Cabinet jest niezależny od opcji Cabinet off w ustawieniach, w sekcji Output.

Nie mam kempera w zasięgu, więc będę teoretyzował, ale spróbuj normalnie: zamienić wyjścia, z main out wejść do interfejsu i tam nagrywać sygnał z symulacją paczki, a z monitor out pójść na końcówkę i paczkę, trzymając w sekcji output _wyłączoną_ symulację kolumny.

Wszystko to przy normalnie aktywnym fizycznym "guziczku" Cabinet.

Offline terrormuzik

• Zamula nawet jesion
  • Pr0
takiej dokładnie odpowiedzi potrzebowałem, dzięki :*

(nie wiedziałem o istnieniu opcji "cabinet off")

Offline Radek M

• Sith Lord
  • Pr0
  • "[pause] These go to eleven"
Kemperowcy, potrzebnych mi kilka informacji.

Czy kemper ogarnia dobrze "4 kable"?

Czy jako ewentualny przyszły właściciel, powinienem coś wiedzieć zanim kupię tego sprzęta? Np. czy były jakieś wady, coś się psuło, felerna partia ect.

Aha, no i ile warto dać na rynku wtórnym za tostera a ile za wersję rack.

Będę zobowiązany za info ;)
No pain No gain !

Offline Piotr_

• Prawie użytkownik
polecam grupę na face kempera  :o

Jedyną rzeczą jaką musisz się martwić przy zakupie kempera to czy mnie zmiażdży czy rozpi..... :)