Autor Wątek: ELEVEN RACK USERS - Porady, Pomysły, Presety  (Przeczytany 129716 razy)

Offline Yaroo

• Nowy użytkownik
Witam, mój pierwszy post na forum.

Przebudowuję ostatnio swój gear i wśród różnych opcji zastanawiam się również nad zakupem 11R. Mam swoje "nadzieje", że pogram w domu na słuchawkach i łatwo coś nagram, a jak będę chciał, to wykorzystam grata, żeby połączyć kilka efektów i wpiąć do mojego Powerballa. Mam też "obawy", że to kolejne pudło do taszczenia na koncerty i rozważam, czy nie lepiej jednak dołożyć coś do mojej podłogi, chociaż tutaj opcje, które rozważam, trochę wykraczają ponad budżet, bo albo 2 x H9 (żeby chociaż dwa efekty połączyć), albo Strymony TimeLine'a i Mobiusa (co i tak nie załatwia tematów OD, REV czy PitchShiftera / Octavera).

Dodatkowy niepokój i pytanie do Was: 11R ma już swoje lata, nie widać, żeby Avid go rozwijał, nawet wątek na tym forum umarł... Warto jeszcze się w to pakować?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Offline Jacek81

• Nowy użytkownik
Witam wszystkich. Mam problem z 11R a mianowicie zawiesił się i nie wchodzi w swoje menu. Próbowałem twardego resetu i nic. Czy zna kroś jakiegoś kogoś co usunie problem?

Offline Bjørn

• Pr0
  • Official "A" brand supporter & future contributor
Dodatkowy niepokój i pytanie do Was: 11R ma już swoje lata, nie widać, żeby Avid go rozwijał, nawet wątek na tym forum umarł... Warto jeszcze się w to pakować?

IMO - nie warto. Już lepiej Headrush Pedalboard.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Axe-Fx > all your amps : : .

Offline wuj Bat

• Pr0
  • Skervesen: Dział Handlu Zagranicznego i Lajków
Brzmieniowo i cenowo może i warto, ale na pomoc producenta nie licz :)
Galaktyka Ziemia
Zapraszam strudzonych: www.wujciobat.soup. io

Offline Yaroo

• Nowy użytkownik
W tak zwanym międzyczasie zdążyłem się już w pakować, ale za dobrą cenę, więc myślę, że nie będę żałować. Nie chciałem iść w Headrushe itp, bo mam kostki, które na live'a wpinam w lampę i chcę żeby tak już zostało, a 11R wykorzystam do grania w domu, nagrywania w domu itd, jednak z wykorzystaniem mojej standarowej podłogi.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro